Бродівський Неформальний Форум

Объявление

Шановні учасники нашого форуму, прошу частіше заходити на даний форум... Тож давайте разом відродимо його!!! ™ ...SHEVA... ™ Змінено лого форуму... Автор: Breath... Чекаю на відгуки відносно зміни лого у відповідну тему...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Бродівський Неформальний Форум » Сміттєзвалище » Беко, брєд, і мамалига (тєжко на ферці)


Беко, брєд, і мамалига (тєжко на ферці)

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

коротше, як то кажуть "Тяжко жити, шкода вмерти"....Шо ви робите, коли срака, така велика, шо то торба(?) Коли трьомно, хріново, ху**ово на душі, хочеця всіх відп**дити, але в той же час така апатія і депресуха, шо вам сразу тут же пох на все і всіх? То весна на мене так діє, я знаю :'(
Як ви лікуєтесь, коли вам фігово? (Отрутки і шворочки не пропонувати)

0

2

Хм.... Бувають такі моменти.... Страх як їх не переношу... Стараюся десь закритись в кімнаті, врубати якусь музло.... тільки жестяк, а не якусь там заунивну =) І поскачу, та так, щоб аж всьо боліло - так і відразу весь депресняк відходить....
Або беру колонки, флешку, їду на дачу врубую улюблене музло, і стараюся викричатись, не типу співаючи разом із вокалістом =)))))
Реально допомагає...

0

3

мені допоможе, особливо з дачею-ХЕЛП, купіть мені дачу, терміново! :D

0


Вы здесь » Бродівський Неформальний Форум » Сміттєзвалище » Беко, брєд, і мамалига (тєжко на ферці)