Бродівський Неформальний Форум

Объявление

Шановні учасники нашого форуму, прошу частіше заходити на даний форум... Тож давайте разом відродимо його!!! ™ ...SHEVA... ™ Змінено лого форуму... Автор: Breath... Чекаю на відгуки відносно зміни лого у відповідну тему...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Бродівський Неформальний Форум » МуZло » Котрі гурти висять у вашому плейсписку?))


Котрі гурти висять у вашому плейсписку?))

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Те, шо в плейлисті не зникає....
в мене переважно завжди-ну вже з півроку є таке: Мельница, Кино, Мертвий півень, Год змеи, Fleur, Butterfly Coma, Би-2, Фактично самі, Рамштайн, Mudvayne, Cranberries, Плач Єремії, Киш, Кожаный олень, Блондинка Ксю, Тартак, Within temptation :whistle:

0

2

ну сказати шо з плейлиста не зникає важко, бо зникає сам плейлист)) але от шо підсіла я останнім часом на шось дивне - типу Los Colorados? Файно, Muse, RHCP навіть, ну і Slania, а впринципі як слухала все підряд - так воно і лишилося))) О так і Idoru хороший гурт і в квітні в нас у ЛЬвові буде) а загалом отак важко визначитися з гуртами, бо є дуже різні пісні і переважно тік одна-двійко пісеньоньок є нормальненькими, все решта - велика какуся)))

0

3

та я з тобою згідна, просто в мене весь час висить Джет аудіо, і ньому список, в який шось часом додаю, шось відкидаю, а є інші списки, в яких слухаю шось нове, або під настрій

0


Вы здесь » Бродівський Неформальний Форум » МуZло » Котрі гурти висять у вашому плейсписку?))