Бродівський Неформальний Форум

Объявление

Шановні учасники нашого форуму, прошу частіше заходити на даний форум... Тож давайте разом відродимо його!!! ™ ...SHEVA... ™ Змінено лого форуму... Автор: Breath... Чекаю на відгуки відносно зміни лого у відповідну тему...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Бродівський Неформальний Форум » Новини нашого форуму » <<<Конкурс, на найкращий логотип для нашого форуму...>>>


<<<Конкурс, на найкращий логотип для нашого форуму...>>>

Сообщений 1 страница 10 из 22

1

Я думаю ви помітили, що місце під лого форуму наразі пустує, а точніше там знаходиться пояснювальний напис...
Тому я пропоную створити конкурс на найкраще лого, яке і буде логотипом форуму......
Пропоную превюшки своїх робіт викладати сюди, а сирці можете слати мені на мило, або кидати в асю =)
Будь-які пропозиції розглядайте тут, у цій темі...

P.S.: Лого повинно мати розширення 420*140...   Більші розміри звичайно вітаються, проте бажано притримуватись приблизних пропорцій...

З нетерпінням чекатиму Ваших робіт

<<<SHEVA>>>

0

2

Хі, люди - фігова ідея хворої людини на рахунок лого - будьте оригінальними нехай буде присутній надпис - Зброд)))) Без обід, але як на мене буде відображати дійсну ситуацію форуму, причом як в прямому так і впреносному розумінні)))  :tomato:

0

3

Марва написал(а):

Хі, люди - фігова ідея хворої людини на рахунок лого - будьте оригінальними нехай буде присутній надпис - Зброд)))) Без обід, але як на мене буде відображати дійсну ситуацію форуму, причом як в прямому так і впреносному розумінні)))

Хм.... непоганий задум  :idea: .
Значить так, ти оцю ідею подала, - тобі її і реалізовувати :rolleyes:
Отже, з нетерпінням чекаю це творіння фантазії.
Передогляд можна і сюди, а сирці мені на мило...

0

4

так вона і зробила :crazy:  :writing:  :mybb:

0

5

А мо зробить?

0

6

думаю шо не вийде))) нехай хтось через фотошоп тихенько замутить)) а я тим користуватись не вмію)))

0

7

Ууууу.....шкода, а я вже тут розмріявся...

0

8

Ну добре, сорі я вам тут посмічу, я пробувала, шкрябала, шкрябала, клеїла і т.д. шось вийшло, короч стрете то самі, сорі просто мила незнаю)))

0

9

дуже гатішна))))

0

10

Ууууу.... тру готіка =)) Хвайно :cool:

0


Вы здесь » Бродівський Неформальний Форум » Новини нашого форуму » <<<Конкурс, на найкращий логотип для нашого форуму...>>>