Бродівський Неформальний Форум

Объявление

Шановні учасники нашого форуму, прошу частіше заходити на даний форум... Тож давайте разом відродимо його!!! ™ ...SHEVA... ™ Змінено лого форуму... Автор: Breath... Чекаю на відгуки відносно зміни лого у відповідну тему...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Бродівський Неформальний Форум » МуZло » Український рок


Український рок

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Пропоную тут обговорювати українські рок-гурти, вивішувати їхні фото і кавери.

0

2

Полинове поле
    Для мене Полинове поле один з найкращих українських рок гуртів. Група, яка народилася тільки у 2005 уже має велику кількість прихильників. Я знаю дуже багато людей, які ідуть на деякі фести тільки заради "Поля" і один з них і я. А яке ваше відношення до цього гурту?

0

3

Хоч маю на харді всього декілька треків, але дуже подобається!
А ще для себе нещодавно відкрив гурт "Димна Суміш" - ну просто супер! Градж рулить :)

0

4

Nazgul написал(а):

А ти піди на їх концерт там ще більше сподобається!
          У мене теж мало їхніх треків (8), але є ще 4 концертних кліпи.

0

5

Про концерти чув не мало :).
Як буде нагода - то обов"язкого сходжу :)

0

6

Nazgul написал(а):

Правильно, обов*язково сходи, воно того варте!!!

0

7

Цікава фото ( думаю більше ніде її не покажуть :)). На фесті (РокМарафон)"Поле" виконало 4 пісні (Полиное поле, Відьма вроді Чисті душі і Вітер з Півночі) і тут їх викликали на біс, якщо подивитись на фото то видно( на Мар*яниному обличчі читається зразу - "Бля,попали!",Микола схопився за голову і взагалі гурт зібрав якесь віче :)), що гурт більше пісень, м*ягко кажучи , не підготував, але викрутились тим, що ще раз виконали "Відьму".

Отредактировано Black Docent (13-02-2008 22:44)

+1

8

ТОЛ.
   Тол - найбільш прогресуючий гурт України. Його знають не тільки в Україні і Росії, а й у Європі, чого тільки варте 4 місце на The Global Battle of the Bands у 2006 році, що проходив у Англії !
  Для мене Тол не є аж дуже класним гуртом, але слухати можна. А яке ваше відношення до  цього гурту?

0

9

Тол - хороший гурт, на Українські сцені більш, аніж просто відомі. Також вже встигли про себе серйозно заявити і за її межами... :disappointed:
Що ж я можу сказати про своє ставлення до цього гурту.... На мою думку 1-ий і 2-гий альбоми мали шалений успіх, а от з часом не так вже і давно вийшов у них і 3-ій альбомчик, от він мене чесно кажучи дуже розчарував.... :mad:
Зважаючи на розвиток більшості гуртів в мене постає одне запитання: Чому ж тоді з часом більшість гуртів переходять на важчу музику.... І можу підмітити, це не завжди позитивно впливає на подальшу долю групи..... :suspicious:

0


Вы здесь » Бродівський Неформальний Форум » МуZло » Український рок