Бродівський Неформальний Форум

Объявление

Шановні учасники нашого форуму, прошу частіше заходити на даний форум... Тож давайте разом відродимо його!!! ™ ...SHEVA... ™ Змінено лого форуму... Автор: Breath... Чекаю на відгуки відносно зміни лого у відповідну тему...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Оприділяйтесь)

Сообщений 1 страница 10 из 19

Опрос

Музика музикою ,а хто є хто?(покрайній мірі себе вважає)
я панк

9% - 2
я гот

33% - 7
я ЕМО

0% - 0
я Металюга

9% - 2
йо я репер

0% - 0
я позер))

9% - 2
інші

38% - 8
Голосов: 21

1

Тут не дуже то і багато людей, але я думаю буде цікаво...

0

2

якщо добре подумати, то більшу частину мене займає готика (хоч по мені і не скажеш), а залишки-всяка  гадость

0

3

Цікаво, а чого варіантів так мало? Чи то субкультур у нас, як кіт наплакав? :)
А де варіанти:
- я скінхед;
- я хакер;
- я толкініст;
- я байкер
- я стрейтеджер;
- я райтер;
- я дансер; ? ;)

Бо "інші" - то таке розмите поняття, де гопа рівняють до дансера, "дєвачку- прІнцесу" - до толкіністки :)
Особисто я не відношу себе до якоїсь певної субкультури. Бо якась одна гілка (напр. готика, панк, емо...) - це обмеження, обмеженя вибору, волі, естетики, світобачення...
Тому я намагаюсь бути Всеохоплювачем і брати з кожної культури  те, що мені корисно і потрібно

0

4

Внатурі варіантів мало. Себе я вважаю звичайнісіньким рокером. (Не металлом, не готом, не панком. Просто веселим рокером.)
В принципі, не важливо, до кого себе приписати. Головне те, що в душі...

0

5

Так,варіантів мало...А Толкіеністів не ображати:)Сам цим страждаю!

0

6

=) Та, Жека, тему замутив - тепер i вiддувайся за її створення =)
А взагалi то тема супер! Респект =)

0

7

Так варіантів дійсно мало, але всіх описати маже неможливо бо їх є дуже багато,і навіть більше ніж описав лузер(хоча половина з того шо він описав не є субкультурами). Для особливо обдарованих пояснюю, шо ідея закльючається в тому, щоб побачити чи в нашому місті крім основних розвинуті ще якісь субкультури.
І надалі прошу, якшо вам більше нема чого написати крім того шо шо варіантів замало, то ВАЛІТЬ НА*** з теми лузери.
Звернення до лузера
гопа до дансера може прирівняти тіки такий лузер як ти "Лузер" Олежко! котрого до 9 класу не випускали за межі СШ№3. І причому тут хакери? Серед хакерів я бачив і панків і реперів, хоча в бродах такого нема)

0

8

Сорi Жека, завтикав :)

0

9

гопа до дансера може прирівняти тіки такий лузер як ти "Лузер" Олежко!  І причому тут хакери? Серед хакерів я бачив і панків і реперів, хоча в бродах такого нема)

Давай спочатку навчимося читати:

Бо "інші" - то таке розмите поняття, де гопа рівняють до дансера, "дєвачку- прІнцесу" - до толкіністки

Вловив суть?
До речі, всі мною зазначені вище якраз і є субкультурами. Інша річ, що дехто в субкультурах не розбирається :)
А стосовно хакерів. Не полінись, пошукай уважно і знайдеш багато конкретної інформації про хакерство (не просте вміння ламати сайти, а справжнє професійне) та специфіку цієї субкультури.
Не всі культури формуються на основі стилю музики чи одягу.
І надалі попрошу без порожніх "пацанячих" наїздів.

0

10

Лузер, спешл фо ю:
Так як ти черпаєш все з нету, то інфа з вікі:

В последнее время слово «хакер» имеет менее общее определение — этим термином называют сетевых взломщиков и других сетевых преступников, таких как кардеры, крякеры, скрипт-кидди и сетевые пираты.

Несмотря на историческую неправильность, отмечаемую Файлом Жаргона, в настоящее время частым является употребление слова именно в последнем значении — «компьютерный злоумышленник». Более того, в кинофильмах хакер обычно подаётся как человек, который способен с ходу «взломать» любую систему, что на самом деле невозможно в принципе. Например, в фильме «Пароль „Рыба-меч“» программист (которого играет Хью Джекмен) взламывает шифр Вернама — единственную из существующих систем шифрования, для которой теоретически доказана абсолютная криптографическая стойкость.

0