Бродівський Неформальний Форум

Объявление

Шановні учасники нашого форуму, прошу частіше заходити на даний форум... Тож давайте разом відродимо його!!! ™ ...SHEVA... ™ Змінено лого форуму... Автор: Breath... Чекаю на відгуки відносно зміни лого у відповідну тему...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Рок-вечірка у Бродах!

Сообщений 11 страница 17 из 17

11

було би гарно бажано без позерів  :tomato:

0

12

без позерів-можна,без проблем. Тільки вхід буде в 3 рази більший!

0

13

мені вже трохи смішно робиться :))))
тут подивитись на те, що робилося в парку літом і на те, що зараз робиться в "Мрії" - і це називається "без позерів"...гггг
blood angel - ласкаво просимо в будинок "культури" (ДК) - там позерів нема :)))))) якраз для тебе заклад :)) ти ж напевно "тру"? :)
і взагалі - тут вже половина Бродів поставала "трушними" готами, металюгами і т.п.
кожного місяця бачу нову людину, яка поазує свою "трушність". і тільки одиниці з тих всіх виявляються нормальними людьми!
в чому ж полягає те все "тру"???
P.S. Де ж старі знайомі? Де ті старі часи? Чого ж зараз так хреново?
Пропоную зробити подібний захід для старих знайомих...:)

Отредактировано Nazgul (23-12-2008 19:35)

0

14

Правду Назгул кажеш!

Думаю після Нового року треба,би було зробити вечірку,для нас позерів=)

0

15

О так! Старенькі позери заслуговують на якесь свято :)

0

16

Nazgul написал(а):

мені вже трохи смішно робиться :))))
тут подивитись на те, що робилося в парку літом і на те, що зараз робиться в "Мрії" - і це називається "без позерів"...гггг
blood angel - ласкаво просимо в будинок "культури" (ДК) - там позерів нема :)))))) якраз для тебе заклад :)) ти ж напевно "тру"? :)
і взагалі - тут вже половина Бродів поставала "трушними" готами, металюгами і т.п.
кожного місяця бачу нову людину, яка поазує свою "трушність". і тільки одиниці з тих всіх виявляються нормальними людьми!
в чому ж полягає те все "тру"???
P.S. Де ж старі знайомі? Де ті старі часи? Чого ж зараз так хреново?
Пропоную зробити подібний захід для старих знайомих...:)

а чого ти зразу   якшо новенькі -то зразу позери.шо новачки не можуть бути норм людьми.головне шо в тебе в середині а не те чим ти хочеш повимахуватись.впринципі в мрії позерв трохи є але мені до них паралельно

0

17

ха.я ж зовсім забула шо там є навіть такі..неформали..які ходять в дк та шей пантуються тим

0