Бродівський Неформальний Форум

Объявление

Шановні учасники нашого форуму, прошу частіше заходити на даний форум... Тож давайте разом відродимо його!!! ™ ...SHEVA... ™ Змінено лого форуму... Автор: Breath... Чекаю на відгуки відносно зміни лого у відповідну тему...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Готика

Сообщений 11 страница 20 из 20

11

Хоча формації готів з’явилися в Україні досить-таки недавно, та музичні команди готичного спрямування існували з середини 80-х. Відомі широкому колу шанувальників серйозної музики такі гурти, як “КОМУ ВНИЗ” (для когось, можливо, це буде відкриттям, проте ці похмурі козаки успішно виступили на кількох європейських гот-фестивалях), “ВІЙ”, “ВІНКИ” (на час написання статті виступали на готичному фестивалі в Німеччині), серед молодших ватаг уваги заслуговує “AUDI SILE”. Щомісяця в знаному андеграундному клубі “Лялька” у Львові (який, до речі, повним ходом починає здобувати статус української готичної столиці), відбуваються готичні вечірки “НЕКРОПОЛІС”, що організовує гот-клуб “ГАММАДІОН” (між іншим, є об’єднанням готів-християн традиційних українських конфесій). Кілька подібних заходів відбулися у Тернополі та Києві. Зовсім недавно у Львові утворено ще одну готичну формацію - Львівський Готичний Клан. За деякими чутками зараз українські готи готують ґрунт для проведення першого фестивалю. Як бачимо, готика в Україні росте і брунькується.
У той час, коли в атмосфері спопсованості суспільства, задухи та атрофії рок-культури, здається, що все поглинуто масовкою та кічем, коли сприйняття того, що зветься творчістю, не потребує напруження волі і польоту фантазії, постає нова альтернатива старому – готична культура. Це симбіоз, поєднання найкращого, найблагороднішого із різних напрямків музики, арту та літератури загалом, що звертається до свого древнього коріння, це високий дух, можливо, у чомусь похмурий і сумний, але водночас такий творчий і життєстверджуючий.

Ростислав АНТИМИС

0

12

Нормальна субкультура!!! немаю нічого проти

0

13

Готика-це не лише внутрішній світ людини, це не її емоції, і ні в якому разі це не стиль життя... Готика і є нами, а ми - це готика. Мало хто розуміє на даний час, що таке бути справжнім готом, бо це не лише всякі там модні тряпки, це не наявність гадів, чи їх відсутність, це скоріше ставлення до світу, до людей, до себе. Ось наприклад чому колір готики - чорний, бо темнота - це відсутність всього, а зрозуміти себе можна лише коли ти не відчуваєш нічого - ані злості, ані радості, коли ти просто на деякий час стаєш ніким... насправді у нас в Україні величезна купа позерів, які можуть лише "покрутити задом" і показати, яке воно круте. І чому коли у людини питаєш хто вона, чи знає вона насправді себе ти получаєш у відповідь тишину. А як можна розуміти інших, коли ти нерозумієш себе. Всі кажуть, що людина пишеться з великої букви, але хіба вона цього варта? Але хто над цим задумується? Лише готика розуміє те, чого не можуть зрозуміти інші. Такшо задумайтесь на наступний раз, коли називатимете себе готом, чи готессою. Тому що не вникнувши глибоко не розумієш самої суті...

0

14

Марва я з тобою повністю згідний ГОТИКА це внутрішній стан людини це можна сказати твій світ в якому ти розумієш все але він також повинен відображатись на зовні я не кажу що якщо ти не виділяєшся як гот то все тине ним не є
але це ще також і субкультура як зовні так і в середині і вона доречі є набагато довше мене але до чого я веду що деколи просто людині потрібно виділитись потрібно показати те що в тебе в середині ,виказати це одягом

0

15

Ljova-FOREVA, ну не кажи, готика - це не одяг, готика - це світосприйняття.....це навколишній світ.....це почуття.....довбані почуття.....це любов смерті...це її бажання.....лише готика розуміє це бажання...лише готика втілює його в реальність...лише лише вона його розуміє....зовнішній вигляд - це стереотип.....нудна і нецікава реалія нашого довбаного існування...

0

16

я з тобою не спорю але як я казав зовнішній світ повинен відображатись ізовнішньо

0

17

Ljova-FOREVA, твоїми пальцями керує дух трушнохо гопа......зовнішність....пофіг на неї....... :D

0

18

а все ж таки готика не така прекрасна...Потрібно шукати щось нове!Щось примітивніше і водночас те чим можна було б осягнути просту істину!життя,а не смерть!потрібно захоплюватись життям!

0

19

beorn, захоплюватись то ним мона, але не завжди.....а от смерть  обєднує всіх...це просто єдине майбутнє.....незмінний факт...написана історія... :playful:

0

20

Смерть це частина життя!А життя теж обєднує всіх!І лише тому, що смерть частина життя, вона обєднує всіх!

0